Papa Roach míří do Olomouce a bude to opravdu tvrdý zážitek

Papa Roach, Praha 2017 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Kalifornská kapela Papa Roach se již příští týden prožene Olomoucí a svlaží všechny natěšené fanoušky poctivou porcí nu metalu. Ti se mohou těšit jak na nové songy z poslední desky Croocked Teeth, tak na kultovní písně.

Jedna z největších koncertních událostí letošního roku v Olomouci je tu. Legendární kapela Papa Roach dorazí na Moravu a odehraje tuto středu 22. srpna koncert v unikátním prostoru Korunní pevnůstky. Podle videí, kterých kolují na internetu stovky, to bude velká párty, při které si milovníci tvrdé hudby a crowd surfingu opravdu přijdou na své.

Setlist bude sestaven ze songů z desky Croocked Teeth a desek předcházejících, takže písně jako Last Resort, Forever či She Loves Me Not určitě nebudou opomenuty.

Koncert se uskuteční v rámci výjezdu do Evropy, který má publiku na starém kontinentu představit poslední řadovku Croocked Teeth. Deska samotná vyšla v roce 2017 a klidila velmi dobré hodnocení v nichž drtivá většina recenzentů psala o skloubení toho nejlepšího s nejlepším. Ostatně, my také.

Čtěte také: Papa Roach na Crooked Teeth kombinují nejlepší s nejlepším

Jako předskokani Papa Roach poslouží ostřílené olomoucké hard core a metal core kapely Hazydecay a Sunset Trail.

Za dobu pětadvacetileté existence vydali tito kalifornští bouřliváci na devět řadových počinů, za něž získali nejedno ocenění a prodali přes deset milionů desek. Nejvýraznějším počinem jejich kariéry je deska Infest, která byla v USA třikrát platinová. Na své konto si Papa Roach také mohou připsat nominaci na prestižní ceny Grammy.


Napište komentář