Pár si šel pořídit zásnubní foto, v lese narazil na metalovou kapelu

Coldvoid | Zdroj: Wheeland Photography

Jak často se vám stane, že si vyrazíte do lesa a během kochání se okolní přírodou potkáte black-metalovou kapelu? Každodenní zážitek to asi nebude. Kalifornskému páru se ikonický pohled na black metalisty v lese naskytl zrovna při focení zásnubních fotografií a vzniklo z toho něco opravdu nevídaného.

Příběh, jenž by se hodil spíše do prostředí chladné Skandinávie, se odehrál v Jim Canyon na severu Kalifornie. John Awesome a Nydia Hernandez se rozhodli udělat si ve zdejších lesích zásnubní foto, během procházení lesem však narazili na black-metalovou kapelu Coldvoid.

A ačkoli by někteří při takovém setkání dost možná vzali nohy na ramena, pár se dal se zástupci jedné z nejtvrdších odnoží metalu do řeči. Nakonec z toho vznikla opravdu originální série zásnubních fotografií, na kterou budoucí manželé budou ještě dlouho vzpomínat.

Coldvoid jsou mladá kapela z Kalifornie. Na kontě mají vedle několika koncertů i nově vydané demo a poslední dobou se i díky jejich pozoruhodné účasti na zásnubních fotografiích dostávají do podvědomí širší veřejnosti. Zmíněné demo má název Verses from the Deceased, obsahuje tři skladby a můžete si ho poslechnout na odkazu zde.

Coldvoid


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 278 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.