Pavel Callta vítá léto songem s Leošem Marešem

Pavel Callta | foto: facebook.com/PavelCalltaOfficial

Pavel Callta vypustil do světa novou píseň Píšem si svůj sen a poprvé na tracku zároveň spolupracoval. A kdo by byl k premiéře lepší než legenda českého rapu, Leoš Mareš? 

„Poprvé v životě jsem si chtěl do písně pozvat nějakého hosta a napadlo mě oslovit Leoše, protože je to profík a velmi pracovitý a cílevědomý člověk. Navíc mi takové spojení dvou lidí z umělecké branže přišlo jako dost nečekané a možná trochu kontroverzní,“ prozrazuje Pavel Callta. „Skladba je o mojí cestě za věcmi, které jsem si vysnil. Ano, vždycky jsem chtěl koncertovat a věnovat se hudbě, takže žiju svůj sen.“

Proč se Leoš Mareš zapojil?: „Písnička se mi od začátku líbila. To Pavlovo nadšení a zápal jít si za svým snem. Já nejsem zpěvák a muzikant jako on, ale měl jsem a mám zase svoje sny, tak jsem o tom napsal text. Je to můj život v jedné sloce.“

Píseň už má i videoklip, natáčel se na tematicky zvolené Sicílii a za pouhé 4 dny získal téměř půl miliónu zhlédnutí a v YouTube kategorii Trendy ovládá první místo.

Pavel Callta se nyní chce věnovat převážně koncertování a nahrávání nového alba s kapelou.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 331 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.