Pavel Callta vítá léto songem s Leošem Marešem

Pavel Callta | foto: facebook.com/PavelCalltaOfficial

Pavel Callta vypustil do světa novou píseň Píšem si svůj sen a poprvé na tracku zároveň spolupracoval. A kdo by byl k premiéře lepší než legenda českého rapu, Leoš Mareš? 

„Poprvé v životě jsem si chtěl do písně pozvat nějakého hosta a napadlo mě oslovit Leoše, protože je to profík a velmi pracovitý a cílevědomý člověk. Navíc mi takové spojení dvou lidí z umělecké branže přišlo jako dost nečekané a možná trochu kontroverzní,“ prozrazuje Pavel Callta. „Skladba je o mojí cestě za věcmi, které jsem si vysnil. Ano, vždycky jsem chtěl koncertovat a věnovat se hudbě, takže žiju svůj sen.“

Proč se Leoš Mareš zapojil?: „Písnička se mi od začátku líbila. To Pavlovo nadšení a zápal jít si za svým snem. Já nejsem zpěvák a muzikant jako on, ale měl jsem a mám zase svoje sny, tak jsem o tom napsal text. Je to můj život v jedné sloce.“

Píseň už má i videoklip, natáčel se na tematicky zvolené Sicílii a za pouhé 4 dny získal téměř půl miliónu zhlédnutí a v YouTube kategorii Trendy ovládá první místo.

Pavel Callta se nyní chce věnovat převážně koncertování a nahrávání nového alba s kapelou.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 214 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.