Pavel Horejš zveřejnil lyric video ke skladbě Stíny vestibulu

Pavel Horejš | Zdroj: bandzone.cz/pavelhorejs

Český zpěvák a muzikant Pavel Horejš vydal svůj druhý videoklip. Tentokrát ke skladbě Stíny vestibulu a spolupracoval na něm s Lukášem Balcárkem, členem kapely Light & Love.

Videoklip, jenž je prezentován ve formě lyric videa, vznikl na zámku Lnáře v jižních Čechách a Horejš na něm spolupracoval s filmařem Lukášem Balcárkem, známým pro působení v popové skupině Light & Love. Text písně Stíny vestibulu je přitom věnován Horejšově bývalé přítelkyni.

„Hned od první chvíle jsem věděl, že ta písnička bude mít potenciál. Psal jsem ji od srdce, tak, jak jsem to tehdy cítil. Myslím, že tak je to vždy nejlepší. S kluky z kapely jsme to pak dotáhli do finální podoby a vzniklo z toho to, co vzniklo. Její natáčení probíhalo vcelku hladce, a když mi pak přišla z pražského Biotechu finální verze, byl jsem nadšený,“ vyjádřil se o novém klipu Horejš.

Pavel Horejš na sebe přitáhl pozornost už svým debutovým videoklipem ke skladbě Souznění. Ten vyšel koncem letošního července a vystupují v něm známé osobnosti včetně herečky Sandry Novákové, Jany Bernáškové či Pavla Novotného.

Lyric video Stíny Vestibulu už nyní můžete zhlédnout na YouTube.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 294 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.