Pekař se bude loučit se svobodou na turné s Voxelem

Pekař - Dvě duše tour, Fléda | Foto: Jan Kurka, MonsterMusic

Jaro je za rohem, což znamená jarní turné mnoha tuzemských interpretů. Ani Voxel s Pekařem nezahálejí a společně vyjedou na koncertní šňůru s názvem Svoboda Tour.

Písničkář Voxel není na hudební scéně žádným nováčkem. Do povědomí lidí se dostal v roce 2012 se singlem V síti, na kontě má dvě alba a několik milionů zhlédnutí na svých klipech na YouTube. Pekař naproti tomu vydal debutový singl Bůh v roce 2016 a krátce nato získal cenu Český Slavík v kategorii Objev roku. Jeho druhé album Výpověď vyšlo loni v září.

Rozhovor: Voxel: Nazvučit cimbál není žádná věda

„Svoboda tour aneb loučení se svobodou proto, že se budu v rozmezí května až září ženit,“ osvětlil Pekař název turné. Zatímco pro něj se koncertní šňůra bude nést v duchu loučení se svobodou, pro fanoušky druhého zpěváka může být lákadlem, že Voxel nebude vystupovat pouze s kytarou a looperem, jak je u něj zvykem. Poprvé se představí s novou kapelou, jejíž členové jsou Martin Cágo Cagaš, Peter Juhás a Dominik Kopečný.

Svoboda Tour začíná 1. března v klubu Brickhouse v Ostravě. Oba interprety bude možné vidět celkem v jedenácti českých městech. Lístky lze zakoupit v síti SMSticket.

Svoboda Tour:

01. března – Ostrava, Brickhouse
09. března – Klatovy, U Košile
15. března – Velké Meziříčí, MC Panorama
18. března – Praha, Lucerna Music Bar
20. března – Brno, Fléda
22. března – České Budějovice, Beseda
23. března – Rychnov nad Kněžnou, Pivovar MC
30. března – Zlín, Fénix
03. dubna – Olomouc, S-Klub
12. dubna – Kolín, Staré Lázně
03. května – Vratislavice nad Nisou, 101010


Napište komentář