Pixies překvapili fanoušky s dalším EP

Pixies | Foto: Ed Miles

Poté, co před několika měsíci, konkrétně na začátku září, vydali bostonští Pixies EP1 se čtyřmi skladbami, přichází s novým rokem s nepříliš bystře pojmenovaným EP2, jež obsahuje stejný počet písniček. S ním kapela vypouští i nový videoklip k nahrávce Blue Eyed Hexe.

Pixies, které jsme mohli před necelými dvěma měsíci vidět dvakrát po sobě vystupovat v pražské Lucerně, vytvořili limitovanou edici EP2 v počtu 4000 kusů spolu s dalšími dárky, to celé za 50 dolarů. Pokud však chcete, je možné stáhnout si za 4 dolary audio z jejich oficiálních stránek. Kromě Blue Eyed Hexe obsahuje EP2 skladby Magdalena, Greens and Blues a Snakes. U EP1 jsme se dočkali povedeného videoklipu ke každé ze skladeb, můžeme to tedy s napětím očekávat i nyní.


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).