PLÁN B představil svůj první lyric klip

PLÁN B | Zdroj: facebook.com

PLÁN B je pražská rocková kapela, kterou založil zpěvák Lukáš Písařík s bubeníkem Davidem Bartoškem. Tato rocková formace nedávno vypustila své první lyric video, a to k písni Kafe.

K bubeníkovi a zpěvákovi se přidali i Jarda Tauber na kytaru s Tomášem Matějkou na basu. Společně, od vzniku roku 2013, vydali album se stejnojmenným názvem PLÁN B, které bylo točeno ve studiu Petra Jandy a ten ho i produkoval a následně pokřtil.

Byl profesorem na konzervatoři našeho kytaristy Jardy, který to s ním konzultoval a Petr se nabídl, jestli desku nechcem natáčet u něj,“ říká Lukáš. „Hlídal nám standardní chyby, které mladí muzikanti mají a dělají.

Z tohoto alba pochází i písnička Kafe, která se dočkala oficiálně prvního lyric videa. Klip je velmi dobře zpracovaný, originálně pojatý a proložený detaily s vtipnou pointou.

Grafickou úpravu měli na starosti Tomáš Stoklasa a Lostypos. Na vzniku písně se podílel Tauber, Písařík a Modranský.

Co na něj říkáte?


Napište komentář

Petra Charvátová
O Petra Charvátová 72 Článků
Už od mala miluji muziku. Momentálně, a myslím, že už definitivně, jsem se našla v indie stylu - indie-rock, electro-indie, sad-core, desert rock apod. Hraji na bicí, kterým předcházelo spoustu jiných nástrojů. Mezi mé nejoblíbenější interprety patří Lake Malawi, The Kooks, The 1975,Glass Peaks, Banfi, Youth Club, LP, London Grammar,Arctic Monkeys, Linkin Park a spousty dalších.