Podívejte se na nový klip Mirky Miškechové: 18 vecí, ktoré sa ťa nespýtam

Mirka Miškechová | Zdroj: facebook.com/mirkamiskechovaband

Slovenská zpěvačka Mirka Miškechová, která v minulosti spolupracovala s Xindlem X, nastartovala další epizodu své kariéry s novým singlem 18 vecí, ktoré sa ťa nespýtam. Vydala se tak k popovější stránce hudby a zakomponovala více elektronické prvky. Kvůli tomu se Miškechová podvolila producentu Arminovi Effenbergerovi a společně připravují druhou desku.

„Písničku jsem napsala přibližně před čtyřmi roky, když jsem začínala chodit se svým tehdejším přítelem. Hodila jsem na papír a především do not všechny moje pochybnosti o tom, jestli má náš vztah vůbec smysl a vydrží. Když byl celý song hotový, začala jsem počítat, kolik konkrétních věcí jsem do textu zakomponovala a vyšlo mi jich osmnáct. Od té doby jsem to nikdy nekontrolovala, a proto se písnička jmenuje 18 vecí, ktoré sa ťa nespýtam,“ sděluje Miškechová, která napsala text i hudbu.

„Skutečností je, že na těch osmnáct věcí jsem se tehdejšího přítele vlastně nikdy nezeptala. I přesto, že píseň několikrát slyšel, obsah mu zůstal a pravděpodobně navždy zůstane utajený. Byl to totiž cizinec,“ doplňuje zpěvačka.

Režisérem videoklipu je Ondřej Kudyn, který režíroval i videa kapely Poetika (například Každou vteřinou nebo Trinity). Natáčení probíhalo v Praze i Vídni.

Mirka ve videoklipu představuje právě dívku, která se chce přítele zeptat na oněch osmnáct otázek. Podívejte se sami.


Napište komentář

O Anna Marenčáková 11 Článků
Jsem absolventka gymnázia ve Frýdku-Místku. Mým snem je studovat žurnalistiku nebo marketing a nadále se věnovat těmto činnostem. Baví mě i sport, skauting, ale také kultura. Velmi ráda cestuji.