Pokáčův nový videoklip Mám doma kočku ukrývá tajenku

Pokáč | Zdroj: archiv Pokáče

Písničkář Pokáč představil nový animovaný videoklip s názvem Mám doma kočku, do něhož ukryl takzvané kočičí tajemství. Kdo tajenku uhodne, dostane se na beznadějně vyprodaný koncert, jenž se uskuteční 19. prosince v pražské Lucerna Music Baru.

„V klipu jsou různě rozházená písmena a tři nejrychlejší, kteří všechna najdou, správně složí a pošlou tajenku na kocicitajemstvi@pokac.cz, vyhrají dvě vstupenky na koncertní křest alba,“ vysvětluje Pokáč podstatu kvízu a dodává: „Podle mě je to megatěžký, ale třeba se pletu…“

Ilustrace a animace klipu má na svědomí Alžběta Göbelová. Album Vlasy, ze kterého píseň Mám doma kočku pochází, pokřtí v Lucerna Music Baru Pokáč spolu s Voxelem, Xindlem X a dosud utajeným kmotrem.

Vánoční besídka Vlasy 

08. prosince   Spálené Poříčí – Sklep
09. prosince   Havlíčkův Brod – Oko
10. prosince   Brno – Vánoční trhy
13. prosince   Olomouc – U-klub
14. prosince   Krnov – Kofola
17. prosince   Hodonín – KD
19. prosince   Praha – Lucerna Music Bar – křest alba
23. prosince   České Budějovice – K2
25. prosince   Milevsko – Jonášův Betlém


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.