Poslední Krásný ztráty vydává Michal Prokop na CD i DVD

Michal Prokop | zdroj: facebook.com

Bude tomu už rok, kdy se hudebník a moderátor Michal Prokop rozloučil se svou talk show Krásný ztráty. Celý tento záznam se zajímavými hosty si nyní můžete pořídit pod stromeček.

Bylo to 19. prosince loňského roku, co Michal Prokop s kapelou Framus Five uzavřeli bar Krásný ztráty svým pětistým vydáním. Během této show vystoupili i hosté jako Jana Kirschner, Wabi Daněk a Lubomír Brabec. Záznam koncertu teď vychází v limitované edici tisíce kusů, z nichž každý bude osobně podepsán Michalem Prokopem.

Celý komplet obsahuje audio CD se třinácti skladbami a DVD, na kterém naleznete sedmnáct písní, mezi nimiž jsou i písně hostů, kteří během koncertu vystoupili. Jedná se tak o dokonalý vánoční dárek pro věrné fanoušky Michala Prokopa. Vydávající agentura Joe’s Garage garantuje, že těm, kteří si novinku objednají do 18. prosince, tento komplet dorazí do Vánoc, nebo bude k vyzvednutí 20. prosince ve Foru Karlín, kde bude záznam pokřtěn společně s reedicí alba Kolej Yesterday.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.