Poslední šance na levné lístky: Sziget zdražuje

Sziget Festival | Zdroj: Oficiální web festivalu

Přemýšlíte kam na dovolenou a jednou z možných destinací je maďarský megafestival Sziget? Pak zbystřete, už za pár dní se nákup lístků totiž může pěkně prodražit.

Sedmidenní festival, na kterém vystoupí mimo jiné i rapper Wiz Khalifa, rockeři The Pretty Reckless či zpěvačka P!NK, již za několik dní zdraží vstupenky. Dosavadní sedmidenní permanentka je k dispozici za 299 Euro, tedy zhruba 7 900 Kč, pozítří ve 12:00 však bude k pořízení za 325 Euro, respektive 8 600 Kč.

Jednodenní vstupenky zůstávají stále za 65 Euro, z pochopitelných důvodů se ale nejvíce vyplatí týdenní permanentka. Ta krom vstupu na festival návštěvníkům umožní i přístup do sprch a v ceně je i klasické místo na kempování.

Zdražené lístky budou v prodeji od 31. května od 12:00, s nákupem tedy neváhejte a přijeďte se podívat na jubilejní 25. ročník jednoho z největších multižánrových festivalů v celé Evropě.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 280 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.