Post Malone si k 24. narozeninám pořídil nový singl

Post Malone | Zdroj: facebook.com

Autor megahitů rockstar a Sunflower na den americké nezávislosti oslavil čtyřiadvacáté narozeniny. Den poté s kolegou Young Thugem vydali společný singl Goodbyes.

Posledním oficiálním singlem světové hvězdy Austina Posta, známého pod svým uměleckým jménem Post Malone, byla loňská předvánoční píseň Wow. Nyní po více než půlroční pauze, během které Post převážně koncertoval, přichází novinka Goodbyes.

Čtěte také: Nejzajímavější desky roku 2018: Rozmanitý Post Malone, zlomený Mike Shinoda a Marpo bez žánrových hranic

Se singlem rovnou vzešel na světlo světa i videoklip s retro westernovskou zombie tématikou – už to samo o sobě zní jako docela podívaná, sami se můžete přesvědčit níže. Již v listopadu Post potvrdil, že pracuje na v pořadí třetím studiovém albu. Po úspěchu Stoney z roku 2016 a loňského beerbongs & Bentleys se od nové desky znovu očekávají velké věci.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 319 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.