Prago Union vydali Varování

Prago Union | Foto: warnermusicgroup

Skupina PRAGO UNION zveřejnila videoklip k singlu Varování. Skladba se stala pilotním singlem k jejich nové desce.

Nejnovější album skupiny PRAGO UNION nese název  Smrt žije a je nejprodávanějším titulem současnosti v České republice, předčilo dokonce i stříbrné Red Hot Chilli Peppers a bronzovou Adele. Pátá studiovka skupiny tradičně nadchne milovníky dvojsmyslů v textech pragáckého rappera Kata a sedne nejen příznivcům old school hip hopu, ale také zastáncům chytlavých, možná až vtíravých melodií.

Videoklip se točil v pražském klubu Futurum v režii Filipa Maryšky. Podílel se na něm také Pavel Nosek, jeden ze scénáristů filmu Gympl a držitel Studentského lva 2014.

Dvojnásobní držitelé hudební ceny Anděl video zveřejnili prostřednictvím webového portálu Reflex, nyní jej zhlédněte na YouTube kanále.


Napište komentář

Petra Besedová
O Petra Besedová 30 Článků
Bydlím u Nového Jičína v Moravskoslezském kraji, je mi 18 let a právě studuji 4. ročník pedagogického oboru. V budoucnu bych se ale moc chtěla věnovat psaní, a to především v kulturní oblasti. K hudbě mám moc blízko. Zpívám ve sboru, akorát s tím hudebním nástrojem mi to nikdy nešlo. :D Můj vkus bych nazvala "náladovým", poslouchám vše, co mě zaujme od Beatles přes Rolling Stones, Nirvánu, až po třeba The Pretty Reckless, Skillet, Jelena, Slzu, Taylor Swift, Selenu Gomez... A mohla bych pokračovat dál. :) Kromě hudby mám moc ráda běh, pečení, čtení a také toulky po kavárnách. :)