Prague Sounds Good! festival se přesouvá do Fora Karlín

Dream Theater | Zdroj: NuCoast

Program festivalu zůstává nezměněn, stejně jako platnost vstupenek. Pouze některé kusy bude třeba vyměnit. Předprodej vstupenek nadále probíhá.

Festival Prague Sounds Good!, který se uskuteční 28. června v Praze, se přesouvá do Fora Karlín. „Všechny vstupenky zůstávají v platnosti, vyjma lístků zakoupených do skyboxů a na tzv. klubová sedadla, za které bude návštěvníkům vstupné vráceno v místě zakoupení,“ oznámil za pořádající agenturu NuCoast Patrik Svitek.

Program zůstává samozřejmě zachován. Návštěvníci se mohou těšit na progresivně rockovou legendu Dream Theater, bývalé členy Thin Lizzy, kteří vystupují pod názvem Black Star Riders, i slovenskou kapelu s mezinárodním renomé Persona Grata. Další informace si můžete přečíst zde.

Právě Persona Grata zahájí půl hodiny po osmnácté celý večer, o hodinu a půl později pustí na pódium Black Star Riders a hlavní hvězdy večera, Dream Theater, vyběhnou na stage se svým devadesátiminutovým programem v deset večer. Vstupenky jsou k zakoupení v předprodeji exkluzivně v síti Ticketportal.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...