Přispějte kapele na bubny a její koncert na Staromáku bude na Adama

Make My Heart Explode | Zdroj: management kapely

Herečka Andrea Kerestešová jako první přispěla a vsadila se se skupinou Make My Heart Explode, že svému slibu dostojí. Odměnou za příspěvek je album zdarma a odvážný koncert.

Kapela Make My Heart Explode je mladá kapela o dvou členech, kteří mají rádi srandu a výzvy. Ke svému hraní ale potřebují nové bubny. Protože všechny začátky jsou těžké, Filip a Vláďa se rozhodli pro jejich získání zapojit do projektu Přispěj kapele. Jedná se o tzv. crowdfunding, tedy získávání peněz pomocí sbírky, který je u nás už docela běžný.

Přispívat lze na stránkách Přispějmi.cz, kde stačí vyhledat příslušný projekt, který se vám líbí, na kluky tedy makemyheartexplode, a zaslat peníze v minimální hodnotě 50 korun. Za odměnu vám obratem pošlou své album a uskuteční koncert na Staroměstském náměstí v Praze. Ten bude podle jejich slibů odehraný bez ostychu – na Adama.

O dodržení tohoto slibu se s nimi vsadila herečka a modelka Andrea Kerestešová, která také jako první oficiálně klukům na nástroj přispěla. „Kluci jsou šikovní a jejich hudba mě baví. Ráda přispívám na dobrou věc a když to má ke všemu být ještě legrace, neváhám. Jsem zvědavá, zda sázku vyhraji,“ nechala se slyšet půvabná herečka, která je patronkou kapely.

Kapela má za sebou už spousty vystoupení. Měla například to potěšení předskakovat britským Hurts v Lucerna Music Baru nebo českým Charlie Straight v Roxy. Svými chytlavými až snovými melodiemi si získala mnohé příznivce a na podzim také koncertní sál jenom pro sebe. Název Make My Heart Explode je inspirován písní americké indie kapely ze Spojených států, jehož poetika se klukům velmi zalíbila. První album kapele pokřtila Dara Rolins.

Přispějte také vy na dobrou věc a podpořte mladé nadějné muzikanty.


Napište komentář

Barbora Hájková
O Barbora Hájková 118 Článků
Pocházím ze Slezska a miluju hudbu! Mám absolvovanou ZUŠ v oboru klavír, ovšem neumím než interpretovat cizí tvorbu, a to ještě s notami před nosem. O to víc obdivuji opravdové muzikanty a tento server mi umožňuje bližší pohled do jejich světa, o který se chci podělit. Do Prahy jsem se vydala studovat práva a objevila tanec, který se mi stal dalším velkým koníčkem a dále rozšiřuje mé hudební obzory.