Punk rockoví PUP přivezou novou desku Morbid Stuff do Prahy

PUP | Zdroj: amny.com

Kanadští PUP nedávno vydali našlapané album Morbid Stuff. Jeho energii předvedou v létě i u nás, kdy zahrají v Café V lese.

Kapela z Toronta posledních pět let neúnavně koncertovala s prvními dvěma alby. O to více byl mezi fanoušky očekávaný počin Morbid Stuff, který vyšel 5. dubna tohoto roku. Produkoval jej Dave Schiffman a této šílené punkové náloži plné hravých textů se brzy dostalo vřelého přijetí ze strany posluchačů i kritiků.

Rozhovor: Royal Republic: Na Club Majesty bude slyšet disko, na tour v USA jsme málem zemřeli

Nový počin se zaměřuje zejména na zpěváka Stefana Babcocka a jeho depresivní stavy a úzkosti. Ač takový námět původně naznačoval dost temnou atmosféru desky, PUP pojali všechnu negativitu z trochu jiné perspektivy, a tak se z Morbid Stuff stala hlučná, dravá a extrémně zábavná óda na nihilismus a depresi.

Energickou show přivezou PUP do pražského Café V lese 12. srpna. Vstupenky jsou v předprodeji v síti GoOut.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 225 Článků
Jsem student literární tvorby v Praze a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, blink-182, Brand New, Yung Leana nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz