Rap god Eminem je zpátky v sedle

Eminem | Zdroj: facebook.com

Od jeho posledního alba uběhly dlouhé čtyři roky Na nějakou dobu se odmlčel, ale nyní je vidět, že to mělo svůj důvod. Eminem představil první píseň z nového alba.

Před pár dny Eminem informoval o tom, že 17. listopadu by mělo vyjít jeho nové album. Rovnou zveřejnil i jeho název a po Relapse a Recovery (mezitím vydal i The Marshall Mathers LP 2) přichází na řadu Revival.

Z toho nyní představil i první song, na němž hostuje i popová diva Beyoncé. Walk On The Water je pomalejší a zpěvačka v něm dostává docela velký prostor za doprovodu klavíru. Bohužel by asi více zapůsobilo, kdyby jako první představil Eminem něco, co bude daleko drzejší a přesně takové, jakého ho známe ve své nejlepší síle.

O tom, v jaké formě nyní je se ale naplno dozvíme už za pár dní s příchodem celé desky.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 193 Článků
Hudba je pro mě něco, co vlastně nedokážu popsat slovy. Něco, co je pro mě smysl života a bez čeho bych nedokázala žít. Mezi moje největší srdcovky řadím Green Day a Depeche Mode. Když zrovna nepíšu o hudbě, tak čtu nějakou knihu, vařím/peču, maluju/kreslím nebo bloguju a píšu o něčem jiném. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší. Mimo to jsem taky majitelka webovek GreenDayBand.cz