Rapper Bas vydává neonový videoklip k písni Purge

Bas | Zdroj: facebook.com

Bas, svěřenec J. Coleovy nahrávací společnosti Dreamville Records, vydává další vizuálně přitažlivý videoklip. Ve videu k Purge je obklopen neonovými světly a pěknými děvčaty.

Abbas Hamad je Súdánec, který vyrostl na východě Spojených států. Jeho třetí studiové album Milky Way vyšlo v srpnu loňského roku a z ohlasů bylo zjevné, že se jedná o úctyhodný počin. Jeho styl je rozmanitý, vždy pozitivní a zachovává si signaturu, kterou nelze zapřít. Zároveň se nemíchá do rapperských rozepří, nedělá problémy a patří mezi kvalitní umělce, kteří táhnou hip hop jako žánr nahoru.

Čtěte také: Rapper Aminé v deseti číslech

Purge je čtvrtá píseň z Milky Way, která si zatím vysloužila videoklip a zároveň první z nich, na které Bas rapuje bez featu. Loni v červnu na album navnadil rychlejším trackem Boca Raton s A$AP Fergem a pokračoval songem Tribe, kde se objevuje i jeho mentor J. Cole. Poslední klip vyšel v říjnu a byl jím singl Fragrance, na němž spolupracoval s kolegou Correym C. Poslední únorový den byl zveřejněn pokojný vizuál k pomalejší písni Purge, který je plný neonem podpořených vesmírně-futuristických obrazů.

Debutový koncert amerického rappera Base se neúprosně blíží. Svou novou desku Milky Way představí komorně v pražském klubu Chapeu Rouge 18. března 2019. Vstupenky jsou k dostání za 499 Kč v síti GoOut a více informací naleznete na oficiálních stránkách Colours of Ostrava.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 233 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.