Reunion nekončí, naopak – Guns N’ Roses ohlašují další koncerty

Guns N' Roses | Zdroj: thenational.ae

Co bude dál? To je otázka, kterou si už nějakou dobu klade asi každý fanoušek Guns N’ Roses. Kapela se od svého loňského reunionu ještě nezastavila a jak to tak vypadá, ani nic takového neplánuje a oznamuje další koncerty.

„Teprve začínáme…“ – těmito slovy okomentovali nedávno Guns N’ Roses své nové teaser video, které se objevilo a jejich oficiálním facebooku. Netrvalo přitom dlouho a svět se s dalším videem dozvěděl, že znovusjednocená kapela plánuje další vystoupení po Severní Americe, která prodlouží aktuální šňůru Not In This Lifetime Tour

Výše citovaná slova se však objevují i ve videu s oznámením a začíná to vypadat, že Guns N’ Roses, kam se po dvou dekádách vrátil proslulý Slash a baskytarista Duff McKagan, mají do budoucna opravdu veliké plány. Co zahrnují, nad tím můžeme jen spekulovat, již delší dobu se ale mluví o nové desce, která by tak byla první od roku 2008, kdy vyšlo album Chinese Democracy.

Čtěte také: Myles Kennedy: Nové album se Slashem je jen otázkou času

Během nově přidaných koncertů si s sebou legendární formace vezme mimo jiné i ZZ Top či vycházející hvězdy Royal Blood. Ještě před tím se ale zastaví na tour po Evropě, při kterém 4. července navštíví i Letiště Letňany.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 280 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.