Říjen bude ve znamení nové desky Dub Pistols

Dub Pistols | zdroj: facebook.com

Už 16. dubna představila kapela své nové hity v živém podání v pražském Lucerna Music Baru. Ohlasy byly více než kladné, od té doby se fanoušci rozhlížejí v hudebních obchodech po nové desce, ta se tam objeví až v říjnu.

Hudebníci z Velké Británie si každým svým vystoupením do svých řad nabírají další a další fanoušky. Jelikož je festivalová sezóna v plném proudu, tyto řady se značně rozšiřují, což je před vydáním nové desky opravdu důležitý faktor. Kapela jezdí z jedné akce na druhou, ale i tak si najde čas doladit svou novou desku The Return Of The Pistoleros. Proč zrovna The Pistoleros? Tento název vznikl mezi fanoušky, kteří tak kapele říkají.

V pořadí šestá deska bude stejně jako předchozí plná rytmů ska, punku, reggae, hip-hopu a elektroniky. Album bude doplněno mnoha hosty, například píseň Say Goodbye doplní jazzové tóny Ashleyho Slatera, skladba Report představí vycházející hip-hopovou hvězdu Genesise Elijaha a krásný hlas zpěvačky Lindy Layton zazní ve skladbě nesoucí název Our Life. Vše nasvědčuje tomu, že se máme na co těšit.

A co o chystané desce říká sama kapela? Ta nám slibuje zvuk jako latinský vězeňský gang, komparzisté v spaghetti westernu, nebo jako mexický drogový kartel. Co tím chtěl frontman Barry Ashworth vyjádřit? Nechme se v říjnu překvapit. Další novinky nejspíš zazní také na konci srpna na festivalu Rock for Church(ill), který jako každý rok roztančí Vroutek. S Dub Pistols zde vystoupí Parov Stelar, Dreadzone, Anthony B a mnoho dalších hvězd.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.