Rituály pokřtí svou prvotinu

Rituály | Foto: Jan Nožička

Kapela Rituály dotočila svou první desku. Pokřtí jí v polovině dubna s Lety mimo a plzeňskými ISUA v Rock Café.

Nejdříve vydali dva singly – Stín perutí a Příměří, ale až nyní přichází Rituály se svým debutovým albem Vsaď na černou, které vyjde už 1. dubna a o celou produkci se postaral Yarda Helešic a Risto Sokolovski. Křest jejich debutu proběhne v pražském klubu Rock Café, na němž nebudou chybět ani speciální hosté jako Lety mimo nebo ISUA.

„Naše první deska je pro nás velkej milník, značí totiž konec našeho přerodu z A Banquet do Rituálů a vytyčení základních mantinelů, kde se teď chceme hudebně pohybovat. Hodně nám v tom pomohl Yarda, takže jako kmotr desky byl jasnou volbou. Deska obsahuje celkem 9 věcí a všechny na koncertech zazní,“ říká frontman skupiny Michael.

Celá slavnostní událost se uskuteční 13. dubna v pražském Rock Café, kde nebudou chybět i již zmiňovaní hosté Lety mimo a ISUA. V plánu jdou i další koncerty po republice, kde s Rituály vystoupí i další hosté – Niceland a ukradenÝovoce (ex-zakázanÝovoce).

Další termíny koncertů

7. 4. Brno – Rituály, ukradenÝovoce (klub Eleven)
13. 4. Praha – Rituály, ISUA, Lety mimo (Rock Café)
15. 4. Most – Rituály, ISUA, Niceland (klub Kaštan)
22. 4. Tábor – Rituály, Niceland (klub Orion)

 


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 344 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.