Rock Café opět slaví, tentokrát s Prago Union

Kato - Rock Café, 2019 | Foto: Adam Helma, MonsterMusic

Kulatiny to sice nejsou, ale i tak je důvod slavit. Pražský kultovní klub Rock Café opět láká na narozeninovou párty. Tentokrát vystoupí legenda české rapové scény Prago Union s celou kapelou. To však zdaleka není celý program večera.

Pro člověka jako by číslo třicet znamenalo něco otřesného, pro klub je to ale přesný opak. Stejně to jistě pociťuje i pražské Rock Café, které se jakožto porevoluční klub drží při životě už 29 let. Byl založen hudebníky na oslavu nově nabyté svobody a slaví dodnes. Tento rok jim svým vystoupením pogratulují hlavní hvězdy večera Prago Union.

Tyhle legendy české hip-hopové scény působí na scéně již od roku 2002. Původní složení sestávalo hlavně z členů tehdejší známé skupiny Chaozz. Historii však dejme stranou. Současní členové Kato a DJ Maro společně s celou kapelou Champion sound totiž představí svou nejnovější desku Perpetuum Promile.

Recenze: Katovy nové bars na Perpetuum Promile dýchají svěžím vánkem boombapu

Z hudební scény to ale není všechno. Gratulanty nejdřív čeká dechový showband Brass Avenue. Kromě toho vystoupí Slam Poetry Show v sestavě Dr. Filipitch, Švéd a Thea. Po tomhle všem ale oslavy zdaleka nekončí a pořádnou taneční párty odstartuje duo Hello Marcel.

Pokud vás tento zajímavý program zaujal, akce proběhne v sobotu 18. ledna od 19:00 v samotném Rock Café. Vstupenky lze sehnat přímo v klubu či v předprodejní síti GoOut.


Napište komentář