Rock for People Home nabídne 5 koncertů a malý festival

John Wolfhooker, Rock for People 2018 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Šest dní, šest měst, pět jedinečných koncertů a malý festival. To je Rock for People Home, unikátní projekt festivalu Rock for People, který ve dnech 15. – 20. června rozehraje Českou republiku.

Hudebníky a fanoušky se organizátoři festivalu rozhodli propojit ve vybraných městech naživo a online, aby byly koncerty dostupné všem i přes bezpečnostní opatření spojených s pandemií koronaviru.

Čtěte také: Rock for People se letos neuskuteční, těšit se můžeme až na rok 2021

Koncertní série odstartuje 15. června a představí se v pěti českých městech – v Praze, Plzni, Pardubicích, Ostravě a Kutné Hoře na nádvoří vybraných partnerských pivovarů loňského ročníku Rock for People. Samostatné speciální koncerty známých českých kapel a hudebníků – Gaia Mesiah, Pokáče, Vypsané fiXy, Kapitána Dema a John Wolfhooker – proběhnou přímo v pojízdném live jukeboxu, fanoušci si sami navolí písně z rejstříku daného umělce. Živá vystoupení s kapacitou pro 300 návštěvníků si bude moci vychutnat každý díky livestreamu na MALL.TV.

Finální zastávka turné Rock for People Home proběhne 20. června v královéhradeckém Festivalparku. V areálu uzpůsobeném pro 500 návštěvníků se na open-air scéně, vytvořené z hangáru, prostřídají všichni uvedení umělci v klasických festivalových setech. Organizátoři slibují také doprovodný program, pro držitele vstupenek bude připraveno místo pro stanování a parkování.

„Nechtěli jsme fanoušky ani sebe nechat čekat celý rok na festivalovou atmosféru a proto se vydáváme za nimi. Věřím, že si koncerty Rock for People Home užijeme jak naživo, tak prostřednictvím streamu. Kapacitu jsme však museli z pochopitelných důvodů omezit, s nákupem vstupenek tak není radno otálet. Doufáme ale, že se s námi diváci o společný zážitek podělí, ať už budou sledovat přenos z obýváku, na zahradě nebo u táboráku. Těšíme se na fotky i historky,“ říká ředitel festivalu Rock for People Michal Thomes.


Napište komentář