Rockoví Wasabi vydali mini album

Wasabi | Zdroj: facebook.com

Orlickoústecká formace Wasabi  se hlásí o slovo s novým promo albem.

Wasabi je rocková parta, která vyniká svěžími skladbami s výbornými českými texty. Na začátku svého působení hráli covery známých i méně známých interpretů. To se změnilo zhruba před dvěma lety, kdy se rozhodli začít skládat vlastní songy. Výsledkem bylo první demíčko, na které letos navázali novou nahrávkou s názvem Život v ulitě. Obsahuje tři skladby, které posouvají kapelu zase o kus dál.

Za zmínku stojí i grafika obalu. Tenhle úžasnej titulní obrázek jsme našli na netu. Po detektivním pátrání jsme se dostali přímo k autorovi, který nám povolil obrázek použít pro náš booklet,“ prozradil o desce basák Láďa Dostál. „Ještě nám podle naší fotky nakreslil za jeden den karikaturu, která na význam obrázku krásně navazuje. Smekali jsme klobouky!“ Jak zní nové mini album téhle rockové kapely, si můžete poslechnout na jejich Bandzone profilu.


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.