Rozluštíte Hlavolam od Chinaski? Nový singl a klip je venku

Chinaski | Foto: Tomáš Nosil

Aby fanouškům čekání na narozeninový koncert Chinaski uteklo co nejrychleji, vypouští tato oblíbená hudební formace svou novou píseň. U jejího vzniku stál anglický producent Greg Haver.

Singl Hlavolam představují Chinaski tři týdny před svým velkým koncertem v O2 areně. Podíleli se na něm již zmiňovaný Greg Haver (Manic Street Preachers, Mel C, Bullet For My Valentine) a Clint Murphy, který Hlavolam smíchal. Finální mastering proběhl ve studiu Sterling v New Yorku.

Přečtěte si rozhovor se skupinou Chinaski

Novinku najdete na aktuální desce kapely Chinaski Best Of 20 let v síti, která je již několik měsíců tím nejžádanějším zbožím na českém trhu. Skupina přidává rovnou i videoklip, který se natáčel v Londýně, Brightonu a Praze v režii Jaroslava Kašíka.

Byli jsme příjemně překvapeni, jak Taťána výborně zvládla svou hereckou roli v klipu,“ prozrazuje kapelník Chinaski František Táborský to, že se ve videoklipu objeví Taťána Kuchařová, Miss World 2006. Pokud se vám nejen Hlavolam líbí, nepropásněte vidět Chinaski živě už 6. února v pražské O2 areně. Neváhejte již s koupí vstupenek, zbývá totiž už jen posledních pár desítek kusů.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...