Rybičky 48 ke svému výročí nadělují zbrusu nový videosingl

Rybičky 48 | Foto: Šárka Bejdová, MonsterMusic

Zbrusu nový videosingl s názvem Čas líbá nás spatřil světlo světa přesně po patnácti letech od historicky prvního koncertu Rybiček 48. Videoklip mimo jiné zachycuje i záběry právě z tohoto vystoupení.

Jak se patnáct let na hudební scéně vepsalo do tváří členů kapely, jak vypadají manželky a přítelkyně muzikantů z Rybiček 48 nebo čím se hudebníci baví ve volném čase? To vše lze v novém klipu vidět

„Tenhle song má ukázat jediný, jsme pořád stejní, i když jsme o pár kilo zkrásněli, pořád chceme dělat to, co nás baví, a je skvělý, když to baví i naše fanoušky. Taky pořád zůstáváme stejně skromní, spokojíme se s málem, to nejlepší nám stačí,“ popisuje s úsměvem frontman Rybiček 48, Kuba Ryba.

„Zároveň odhalujeme částečně  naše soukromí a v klipu se objeví i naše přítelkyně a manželky. Má to vypadat, že od našich žen odcházíme do práce, ale přitom jdeme spolu vyvádět nejrůznější klukoviny. Zda mají základ v našich životech, necháme na představivosti diváků,“ doplňuje Kuba.

Kutnohorská punkrocková formace své narozeniny oslavuje na aktuálním česko-slovenském turné, jenž vyvrcholí velkolepým prosincovým koncertem v beznadějně vyprodaném pražském Foru Karlín. Jako hosté celé koncertní šňůry vystupují Zoči Voči, přičemž na závěrečné zastávce ve Foru Karlín se po jejich boku představí i rocková stálice Imodium nebo písničkář Pekař. Aktuální koncerty jsou na delší dobu poslední, protože kapela vyhlásila minimálně na jaro 2018 koncertní pauzu.

Hudebníci však zároveň oznámili termín prvního vlastního koncertu v O2 areně, který si nadělí k 20. narozeninám, a to 22. listopadu 2022.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 141 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.