monstermusic

Scooter přiletí do Varů soukromým tryskáčem

Světově známá německá skupina, která si už pěknou řádku let říká Scooter, přiletí na karlovarský koncert vlastním proudovým letadlem. A sestava má také jedno speciální přání na pořadatele.

Scooter
Scooter
Zdroj: PResscode

Scooter si kromě pohodlí potrpí také na bezpečí, a proto je střeží profesionální ochranka. Přes hory svalů se není možné ke kapele přiblížit. Svědčí o tom i fakt, že když H. P. Baxxter navštívil před dvěma lety párty v Karlových Varech, nepustil k sobě vůbec nikoho.

Chystáme pro vás soutěž o 6 vstupenek !

A také ono speciální přání se točí kolem párty. Skupina chce totiž poznat nejoblíbenější kluby, kde se místní baví a tančí. Uvidíme, jakou budou mít Scooteři náladu o Vánocích. Třeba si s některým z fanoušků udělají v klubu selfíčko.

Koncert německé sestavy se uskuteční 16. prosince v KV Areně v Karlových Varech. Start je naplánován již na 19 hodinu a vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketportal.


1 komentář

  1. […] Čtěte také: Scooter přiletí do Varů soukromým tryskáčem […]

    31.10.2016 at 13.35

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude publikována. Vyžadované položky jsou vyznačeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>