Sebastian představil nový videosingl Hvězdy

Sebastian | Foto: archiv zpěváka

Zpěvák Sebastian před několika dny zveřejnil v pořadí svůj čtvrtý videosingl Hvězdy. Nová píseň by zároveň měla být poslední singlovou předzvěstí debutového alba. 

Spolupracoval na ní s již tradičním týmem. Produkce se chopil ODDAtmo Music a s textem zpěvákovi pomáhal jeho liberecký kumpán Beef. Videoklip s noční atmosférou vznikl v prostorách letního tábora Bonětice nedaleko Plzně pod dohledem režiséra a kameramana Jakuba Mahdala.

„Klip jsme točili v noci, kdy teplota klesla k sedmi stupňům pod nulou,“ říká Sebastian. „V tomhle směru to bylo naše nejnáročnější natáčení. Obdivuju hlavně Hanu, která se v té zimě procházela bosa a skoro nahá.“

Sebastiana nejvíce proslavil hit Toulavá, jenž s počtem přehrání, které se blíží k dvaceti milionům, patří mezi nejúspěšnější české nahrávky na YouTube. Před Hvězdami zpěvák dále vydal úspěšné singly Až na to přijde nebo Záchranný bod.

Fanoušci mohou zpěváka aktuálně zastihnout na vánočním turné kapely UDG, kde vystupuje jako host.


Napište komentář

Patricie Hochmannová
O Patricie Hochmannová 142 Článků
Psaní hudebních článků na MonsterMusic je spolu s hrou na kytaru a navštěvováním koncertů mým největším koníčkem. Mezi mé nejoblíbenější tuzemské interprety patří Mandrage, Kurtizány z 25. Avenue, Wanastowi Vjecy, Devil's Autumn, Atari Terror, OVOCE, Imodium, Michal Hrůza, David Koller, Five O'clock Tea, ATMO music, Marpo, IronKap. Mezi zahraniční pak The Chainsmokers, Galantis, Krewella, Papa Roach, AFI, Three Days Grace, Bring Me The Horizon, Asking Alexandria, The Devil Wears Prada, Beartooth, Five Finger Death Punch, Sixx:A.M.