Shinedown na nové desce slibují svěžest, ale zároveň i tvrdost

Shinedown | Zdroj: loudwire.com

Shinedown jsou už přes patnáct let americkou rockovou stálicí, potvrzující, že hudba může být tvrdá a svěží dohromady. Nyní po několika letech vydávají další album a slibují, že je na co se těšit.

Jejich poslední novinka Threat Of Survival vyšla v září 2015. Nyní podle Shinedown přišel ten správný čas na to, vytvořit něco nového. Novinkou bude jejich už v pořadí pátá studiovka. Zatím sice hudebníci neprozradili přesný termín vydání, i tak se ale o nové desce zmínil v jednom z nejnovějších rozhovorů pro americké rádio Razor 94.7 kytarista Eric Bass. Podle jeho slov mají už šestnáct songů, přičemž použít jich chtějí dvanáct nebo třináct. On sám celé album i produkoval.

Nahrávka Threat Of Survival by měla vyjít na přelomu jara a léta letošního roku. Přesný termín však zatím není znám.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 313 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.