SICKO MODE od Travise Scotta a Drakea: Pět minut nevídaných záběrů, co popírají přírodní zákony

Travis Scott | Zdroj: facebook.com

K Travisu Scottovi na scéně hip-hopu nenajdete dvojníka. Jeho cit pro hudební i video tvorbu je již dávno usazen jako naprosto originální a čerstvý klip k písni SICKO MODE z nejnovějšího alba Astroworld není žádnou výjimkou.

Již zmíněné třetí studiové album Astroworld amerického rappera Travise Scotta vyšlo na počátku letošního srpna. Jeho předzvěstí byl singl Watch, který byl vypuštěn o tři měsíce dopředu, aby se fanoušci měli na co těšit. Interpret dostal podporu, kterou si zasloužil. Deska se vyšplhala na první místo prestižního žebříčku Billboard 200 a vzbudila značný rozruch. Scott totiž rád přitahuje pozornost testováním hranic konvencí a zatím se mu to ve svém tajemném a ponurém ladění dosti vyplácí. Stejným směrem se vydal i v novém videu k SICKO MODE.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Proč je rap novodobým rockem?

Režie se ujal Dave Meyers, který se jen za poslední dva roky podepsal pod kousky jako HUMBLE. od Kendricka LamaraGod Is a Woman od Ariany GrandeSwish Swish od Katy Perry. Už tohle resumé slibuje docela pěknou podívanou, pokud vás to však nenavnadí, přispěchá na pomoc kanadský kamarád Drake, který je v dnešní době na klikání docela továrna.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 233 Článků
Psát o hudbě je pro mě skvělou příležitostí, jak se zase z jiné strany přiblížit tomu, co je mým celým životem. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když mě někdo pochválí, že se v hudbě vyznám.