SICKO MODE od Travise Scotta a Drakea: Pět minut nevídaných záběrů, co popírají přírodní zákony

Travis Scott | Zdroj: facebook.com

K Travisu Scottovi na scéně hip-hopu nenajdete dvojníka. Jeho cit pro hudební i video tvorbu je již dávno usazen jako naprosto originální a čerstvý klip k písni SICKO MODE z nejnovějšího alba Astroworld není žádnou výjimkou.

Již zmíněné třetí studiové album Astroworld amerického rappera Travise Scotta vyšlo na počátku letošního srpna. Jeho předzvěstí byl singl Watch, který byl vypuštěn o tři měsíce dopředu, aby se fanoušci měli na co těšit. Interpret dostal podporu, kterou si zasloužil. Deska se vyšplhala na první místo prestižního žebříčku Billboard 200 a vzbudila značný rozruch. Scott totiž rád přitahuje pozornost testováním hranic konvencí a zatím se mu to ve svém tajemném a ponurém ladění dosti vyplácí. Stejným směrem se vydal i v novém videu k SICKO MODE.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Proč je rap novodobým rockem?

Režie se ujal Dave Meyers, který se jen za poslední dva roky podepsal pod kousky jako HUMBLE. od Kendricka LamaraGod Is a Woman od Ariany GrandeSwish Swish od Katy Perry. Už tohle resumé slibuje docela pěknou podívanou, pokud vás to však nenavnadí, přispěchá na pomoc kanadský kamarád Drake, který je v dnešní době na klikání docela továrna.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 294 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.