Silvestrovské album Mistr Světa Všeho pokřtí Kapitán Demo v O2 universu

Kapitán Demo - Rock for People Home, 2020 | Foto: Martin Bambušek, MonsterMusic

Křest alba česko-italského podnikatele Kapitána Dema s názvem Mistr Světa Všeho proběhne 4. května 2022 v pražském O2 universu. Nová deska vyšla poslední den roku 2021 a je nabitá zajímavými hosty z řad českých celebrit.

„Každej kdo mě zná ví, že naše koncerty jsou nezapomenutelný a to znamená, že se na ně nedá zapomenout. Stejně tak tomu bude i v O2 universu. Křest desky Mistr Světa Všeho se odehraje ve třech časových pásmech a dvanácti dimenzích. Uvidíš tam všechny, který v českým šoubyznysu něco znamenají, ale i normální lidi jako seš ty,” uvedl magnát Demo.

Čtěte také: Nejzajímavější desky roku 2021: Rozloučení Davida Stypky, překvapivá Olivia Rodrigo i kontroverzní Lil Nas X

Nové album Mistr Světa Všeho vyšlo v pátek 31. prosince 2021 a Kapitán Demo na něm údajně pracoval devět let. Dle jeho slov by mělo jít o vůbec nejlepší nahrávku všech dob. Poslední deska vyšla v roce 2020 a jmenovala se Řekni mámě ať ti koupí Bentley. Vstupenky na květnový koncert v O2 universu jsou k dostání v síti Ticketmaster.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.