Simple Plan vsadili v novém klipu na Davida Hasselhoffa

Simple Plan | Zdroj: Facebook.com

Pětice z amerického Montrealu se po několika letech hlásí opět o slovo, a to rovnou s novým videoklipem, ve kterém účinkuje i největší hvězda seriálu Pobřežní hlídka – David Hasselhoff.

O Simple Plan jsme již několik let pořádně neslyšeli, protože jejich poslední album Get Your Heart On! zrovna nevévodilo hlavním příčkám hudebních žebříčků. Nyní jsou ale zpět a rovnou přináší i videoklip k písni “I Don’t Wanna Go To Bed”, jenž se objeví na jejich chystaném albu. To vyjde někdy začátkem roku 2016.

V písni hostuje rapper Nelly a kapela si ve videoklipu k této písni zahrála na hlavní představitele seriálu Pobřežní hlídka. Objevuje se zde i David Hasselhoff – ten si v tomto seriálu hrál proslulého Mitche Buchannona.


Napište komentář

Karolína Kaufmann
O Karolína Kaufmann 343 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.