Skillet s novým albem Victorious projedou na podzim Česko i Slovensko

Skillet - Rock for People, 2018 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Skillet se v Čechách naposledy představili na loňském ročníku Rock for People, kde ovládli poslední festivalový den. Nyní k nám dorazí se zbrusu novým jubilejním albem, které vyjde 2. srpna.

Rocková čtveřice z Memphisu je právem označována za jednu z nejúspěšnějších rockových kapel 21. století. Jen za loňský rok nasbírala přes miliardu streamů a celkem prodala přes 12 milionů alb. Jejich deska Awake je už dvojnásobně platinová a už byli i dvakrát nominováni na hudební ceny Grammy – ve zkratce jim prostě uznání nechybí.

Čtěte také: Metalový nářez nebo taneční party? Na Rock for People není nic nemožné

Od svého založení v roce 1996 se sestava Skillet několikrát proměnila. Současné složení John Cooper (zakládající člen), Korey Cooper, Jen Ledger a Seth Morisson už drží od roku 2011 a srpnová deska bude jejich třetím společným počinem.

Koncerty v rámci série Rock for People Concerts se uskuteční 25. listopadu v bratislavské Refinery Gallery, poté 27. listopadu v brněnské městské hale Vodova a o den později, 28. listopadu v Malé sportovní hale v Praze. Vstupenky budou v prodeji v síti GoOut od 17. května.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 317 Článků
Mám spoustu kamarádů, co sní o životě na pódiu, ať už chtějí hrát svoje písničky, nebo číst svou poezii. Já bych však nic nevyměnila za to být na té druhé straně, pod pódiem, nebo se sluchátky v uších, všemi smysly nasávajíc tu božskou atmosféru a to, že se o ty pocity pak mohu i s někým podělit, je tou nejsladší třešničkou na dortu.