Skupina Jelen vystoupí v pražském O2 universu

Jelen - Hudba na Hrad, Špilberk 2020 | Foto: Martin Bambušek, MonsterMusic

Kapela Jelen letos vydala bezmála po pěti letech svou třetí řadovou desku, která dostala název Věci a sny. Během léta ji představí na desítkách koncertů napříč republikou a v prosinci i v nové hale O2 universum.

Jak sama skupina tvrdí, třetí deskou Věci a sny zahájila novou etapu svojí kariéry. Na scénu přišla s popovějším zvukem, ve svých širokých řadách má nového člena – bubeníka Víta Poláka a připravuje se na velký koncert v O2 universu.

Čtěte také: TIP REDAKCE: Radek Banga, Jelen nebo Tomáš Klus aneb Domácí alba, co vám letos nesmí uniknout

„Jelen byl vždycky především koncertní kapela. Energie živých vystoupení je pro nás od začátku naší kariéry to nejdůležitější. Věřím, že si ji společně s našimi fanoušky v druhé polovině tohoto roku konečně užijeme. Naše premiéra v novém sále O2 universum by měla být letošní poslední zastávkou a pomyslnou třešní na koncertním dortu,” říká frontman kapely Jindra Polák.

Koncert Jelen v O2 universu je naplánován na 8. prosince 2021. Vstupenky v ceně 490 – 650 Kč jsou v prodeji v síti Ticketmaster.


Napište komentář

Markéta Koloničná
O Markéta Koloničná 376 Článků
Miluji léto a festivalovou atmosféru! ☼ Live koncerty jsou události, jež mě naplňují energií a MonsterMusic mi dává příležitost se s vámi podělit o pojmy s dojmy.