Skvělé kapely na Mighty Sounds vyladí nejlepší zvuková technika v republice

Rocky Leon | Zdroj: facebook.com

Přípravy desátého ročníku festivalu jsou v plném proudu a kromě již nahlášených kapel může fanoušky akce těšit fakt, že si od 11. do 13. července užijí po technické stránce nejkvalitnější ročník.

Všichni fanoušci už cítí v kostech, že svátek punkáčů a milovníků ska, reggae, rock’n’rollu a dalších podobných stylů se už blíží. Během posledních týdnů nahlásili pořadatelé interprety z celého světa. Vedle již avizovaných Dropkick Murphys, Irie Revoltés, Perkele a mnoho dalších výborných kapel se do programu nově začlenili Nekromantix, Evergreen Terrace, Rocky Leon nebo hvězda hip-hopové scény a frontman kapely House of Pain – Everlast, který zde předvede svou folkovou tvorbu. Unikátní vystoupení zde odehraje kapela Jesse James z Velké Británie. Tato punk rocková skupina je doplněná o zvučné dechy a ve své době měla našlápnuto stát se hlavní hvězdou svého stylu. Členové se však ukázali jako správní punkáči, nechtěli se upsat žádnému velkému labelu a toužili zůstat čistě undergroundovým bandem. Už je tomu několik let, co se kapela rozpadla, avšak na letošní léto se rozhodli pro tři reuniony, jeden z nich proběhne právě na Mighty Sounds.

Poté, co na konci března dostal festival nesmyslně vysokou pokutu za hluk od krajské hygienické stanice, se pořadatelé rozhodli sepsat petici, ve které bojují za úpravu hlukových norem při pořádání jednorázových hudebních akcí. Petice už nasbírala přes 10 000 podpisů a sběr dalších bude pokračovat i v létě. Pokud jste se ještě nepodepsali, můžete tuto petici stále podpořit.

I přes lapálii s pokutou vytasili organizátoři další eso z rukávu. Tím je nejkvalitnější zvuková technika, kterou lze na našem území sehnat. Proto se návštěvníci mohou těšit nejen na výborné kapely, ale také na zvuk světové úrovně. Vše tak napovídá, že se letos v Táboře odehraje nejkvalitnější ročník Mighty Sounds. Nejlevnější vstupenky lze sehnat v pražském Rock Café nebo v táborském Flipshopu za 1130 korun. Klasické předprodeje Ticketpro, Ticketportal, Eventim a SMS ticket mají lístky za 1190 korun.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.