Škwor bilancuje. Vydává CD/DVD z Incheba Areny k 15. výročí

Škwor vydává nové CD/DVD k 15. výročí | Foto: Jan Švanda, Zdroj: Supraphon

Sice se zpožděním oproti avizovanému datu, ale i tak vychází právě dnes, 24. října, u Supraphonu záznam narozeninového koncertu Škwor z pražské Incheba Areny. Nijak originální název – 15 let – Praha Incheba Arena – doprovází klip k LIVE verzi skladby Sliby & Lži.

Stejně jako roku 2012 spolupracovali Škwor s dvojicí Ondřej Kurčík a Pavel Brychta (Magic Pictures). Ti mají kromě spolupráce se Škwory na kontě také nový klip kapely Poletíme?. „Snažili jsme se předem vyvarovat věcí, které minule nevyšly. Bavili jsme se o počtu kamer, o tom jsme hodně diskutovali,“ prozradil pro iReport bubeník Martin Pelc. „Také kluci z Magic Pictures už na nás byli lépe naladěni. I v tomto směru byla součinnost lepší,“ dodává.

Opoždění vydání vysvětluje kapela prostě: „Na poslední chvíli jsme se rozhodli udělat některé úpravy. Byl to speciální koncert. A speciální věci si vyžadují speciální péči.“ Komplet obsahuje 29 skladeb (26 skladeb na CD), které si hlasováním vybrali sami fanoušci.

Vydání CD/DVD je s aktuálním podzimním turné pomyslným završením jedné etapy fungování kapely Škwor, která vyvrcholí 14. listopadu téměř vyprodaným koncertem ve Velkém sále pražské Lucerny.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...