Škwor se již těší na své 20. narozky

Škwor | Foto: Lukáš Kadeřábek

Škwor je bezesporu jedna z nejpopulárnějších rockových bandiček z té naší české kotliny. Kapela se již celá třese na své 20. narozky a už teď je jasné, že to bude opravdu něco velkého.

Tisíce fanoušků tohohle hmyzáka se už těší na nové album. Bude již desáté a ponese název Uzavřenej kruh. Podle slov samotné kapely bude tvrdší a šlapavější než předchozí Hledání IDentity. Mělo by obsahovat vše, na co jsme u Škworů zvyklí – pořádné vypalovačky i balady zahrané od srdce. Práce na něm již spějí do finále, samotná deska pak vyjde v roce 2018.

To ale zdaleka není vše! Kapela se rovněž chystá na halové turné, které by mělo být dosud tím největším. Odstartuje 9. února v Ostravě a Škwoři se při něm dohromady zastaví v deseti městech. Vyvrcholením bude velký narozeninový koncert v O2 areně 9. listopadu.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 144 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, pankoš, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal (zejména black), ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Oblíbené interprety nemá smysl jmenovat, jelikož jich mám stovky a další stále přibývají.