Škwor se již těší na své 20. narozky

Škwor | Foto: Lukáš Kadeřábek

Škwor je bezesporu jedna z nejpopulárnějších rockových bandiček z té naší české kotliny. Kapela se již celá třese na své 20. narozky a už teď je jasné, že to bude opravdu něco velkého.

Tisíce fanoušků tohohle hmyzáka se už těší na nové album. Bude již desáté a ponese název Uzavřenej kruh. Podle slov samotné kapely bude tvrdší a šlapavější než předchozí Hledání IDentity. Mělo by obsahovat vše, na co jsme u Škworů zvyklí – pořádné vypalovačky i balady zahrané od srdce. Práce na něm již spějí do finále, samotná deska pak vyjde v roce 2018.

To ale zdaleka není vše! Kapela se rovněž chystá na halové turné, které by mělo být dosud tím největším. Odstartuje 9. února v Ostravě a Škwoři se při něm dohromady zastaví v deseti městech. Vyvrcholením bude velký narozeninový koncert v O2 areně 9. listopadu.


Napište komentář

Michal Tykva
O Michal Tykva 135 Článků
Kolíňák, *1999. Jednoho dne (snad) guitar hero a autor bestsellerů. Mám rád hlavně prog, RIO, hip-hop, punk, reggae, ska, k-pop, rockovou klasiku i extrémní metal, ale v každém žánru se dá najít něco zajímavého. Co se oblíbených interpretů týče, jsou jich desítky a snad i stovky... David Bowie, Beck Hansen, The Beatles, The Pogues, Days N' Daze, The Specials, The Clash, Mudhoney, The Cure, King Crimson, Peter Hammill, Hüsker Dü, Black Flag, Sonic Youth, Rush, Yes, ELP, Pink Floyd, N.W.A., Melt Banana, Radiohead, Manic Street Preachers, Kyary Pamyu Pamyu, Bob Marley, Peter Tosh...