Slash se svou bandou vydá v září novou desku

Slash a jeho parta | Zdroj: Warner Music

Jeden z nejslavnějších kytaristů světa a bývalý člen kapely Guns N’ Roses vydá v polovině září další sólovou desku. Už zítra nabídne ochutnávku.

Po eponymní sólovce a jejím nástupci Apocalyptic Love přichází legendární kytarista Slash spolu s  Mylesem Kennedym a partou The Conspirators s novým albem. World On Fire vydají 15. září pod Slashovým vlastním labelem Roadrunner Records. Deska bude obsahovat 17 nových skladeb a první z nich, titulní skladbu, si budeme moci poslechnout už v zítra. Pod článkem je na ni krátký teaser.

Další nové skladby kytarista nejspíš představí na podzim, kdy s kolegy odjede první polovinu evropského turné. Můžeme se těšit i my? Slash, Myles Kennedy a The Conspirators momentálně jedou šňůru snů spolu s Aerosmith. Doplníme jen, že čeští fanoušci mohli vidět Slashe v České republice již dvakrát, z toho naposledy v roce 2013.

 


Napište komentář

Jan Mareš
O Jan Mareš 352 Článků
Mezi mými koníčky jsou dva nejdůležitější - hudba a psaní. Hudbu miluju tolik, jako málo věcí na tomhle světě. Proto poslouchám, hraju, tvořím, fandím, zkrátka vše, co se s hudbou dá dělat. Kytara je jednou z lásek mého života. Ale rozhodně jsem otevřený i jiným stylům, než těm s kytarou. Důležité je, aby mě to bavilo. Píšu a fotím, protože v obojím je kus mého JÁ. Proto jsem také vystudoval Střední školu sdělovací techniky a nyní jsem na Universitě Jana Ámose Komenského (obor Sociální a mediální komunikace). No a co víc si přát, než že mé dvě záliby spojím!? To mi MONSTERMUSIC.CZ dokonale umožňuje.