Slovenská kapela Energia zaplavuje hudební scénu

Energia | Foto: archiv kapely

Mladá kapela Energia, která pochází ze sousedního Slovenska, si vybírá z českého Music Clusteru finance, které používá na singl a nový videoklip.

První český crowdfundingový projekt Music Cluster představuje další nadějnou kapelu. Slovenská pop-rocková Energia vydává nový singl Práve teraz a zároveň představuje svůj videoklip. Šestičlenná formace ze Skalice si nadělila tento double dárek ke svému desátému výročí založení kapely. Nutno dodat, že jim k tomu svými více než devadesáti tisíci korunami přispěli jejich fanoušci!

Kromě získání financí si Energia slibovala od spolupráce s Music Clusterem také přerod z amatérské na profesionální kapelu. Mají k tomu opravdu hodně dobře nakročeno. „Kapelám nabízíme komplexní servis a kromě pomoci se zajištěním financí jim zároveň poskytujeme i naše know-how z oblasti profesionální audiovizuální produkce a propagace,“ říká jeden ze zakladatelů Music Clusteru Martin Vyhnánek.


Napište komentář

vlastimil.blazek
O vlastimil.blazek 137 Článků
Studoval SZeŠ v Březnici, po vojně se věnoval práci v zahraničí, poté začal psát jako řadový redaktor. Několik úspěchů ho dovedlo až na post šéfredaktora nejmenovaného magazínu. Po neshodách v něm zakládá Monstermusic.cz, v srpnu 2013 spouští zkušební verzi, která se osvědčuje...