Smack a jeho psi mají hlad

Smack | Zdroj: facebook.com

Strašnický král dává nažrat své smečce novou deskou, kterou dokreslují jeho dva aktuální videoklipy.

Jakmile Smack ONE ohlásil release alba PS a Love, bylo jen otázkou času, kdy se dostane na videoklipy. Všichni rádoby pop-refrén hopeři se začali schovávat mámám pod sukně a na svět pronikl první z nich k singlu Králové. Samotný klip je pak typický zástupce hood-gangsta formátu, značkující rohy čtvrtě, kterou pokládá za svou.

To však nic nemění na tom, že pomalejší lajna Smackovi docela svědčí, a ukazuje na ní protipól svého ďábelského já. Strašnice v jeho očích jsou nejspíš moc a o žádný pražský Bronx se nejedná, ale tohle k danému žánru prostě patří. 300k zhlédnutí za dva týdny na YouTube je ovšem jasný vzkaz, že král českého grimu je zpět.

Vzápětí se představila titulní skladba stejnojmenné desky PS a Love. Tento egotrip převléknutý do císařského hávu nechává rozbít dogma o kýčovitosti houslových samplů. V tomto případě si společně se Smackovou flow můžou dát v klidu kapra na Vánoce a rozbalit dárky. Minimalistický klip pak taky vůbec nevadí. Z bohatší produkce by respondent mohl lehce dostat epileptický záchvat.


Napište komentář