Smrtislav začal pracovat na debutovém albu

Smrtislav | Zdroj: facebook.com

Smrtislav se po úspěšně přijatém EP  rozhodl natočit album. K realizaci ovšem potřebuje i pomoc fanoušků.

Tuzex, interpret známý především díky svému působení v české indie rockové formaci Sunshine, se nyní se svým nejčerstvějším projektem Smrtislav pouští do natáčení debutového alba. Tomu předcházelo EP vydané před několika měsíci a také videoklip natočený k singlu V noci se mi zdálo.

K vydání desky ale potřebuje finanční pomoc fanoušků, kterým se hodlá odvděčit hodnotnými dary, jako jsou např. samotné album podepsané kapelou, doživotní vstupné na koncerty nebo třeba i soukromý koncert. Sám frontman k tomu dodává: „Materiál na desku je připravený, potřebujeme jen sehnat peníze na to, abychom album mohli natočit a vydat.“ A dále vysvětluje: „EP jsme nahrávali ve studiu Biotech u Ecsona Waldese, což je jedno z nejlepších a nejrespektovanějších českých studií. A protože jsme se zvukem spokojeni, další písničky bychom rádi dotočili také tam.“

Podpořit Smrtislava můžeš i ty, a to na stránkách hithit.com, kde se také dozvíš víc o projektu.


Napište komentář

Karolína Volšická
O Karolína Volšická 276 Článků
Pražačka ročníku '91. Hudba je pro mě vášeň, zábava a práce, která nikdy neomrzí. Hudba a vše kolem ní je přesně to, co mě dělá kompletní. Z 95% mě venku potkáte se sluchátkama na uších, jinak prostě snad ani nefunguju. Prošla jsem přes iPunk.cz, MonsterMusic.cz, musicserver.cz a nyní jsem zpátky v Monsteru, který mi je nebližší.