Společně s Walk Choc Ice vystoupí kapela The Atavists

Walk Choc Ice | Zdroj: musicbar.cz

Vzpomínkové vystoupení kapely Walk Choc Ice se odehraje 5. března v pražském Lucerna Music Baru. Jako předkapela se ukáže začínající band The Atavists.

Sám frontman kapely Honza Křížek říká: “Původně jsme plánovali udělat náš koncert bez předkapely. Vzpomněli jsme si ale, jak moc pro nás bylo důležité, když jsme s Walk Choc Ice dostali šanci hrát na začátku kariéry coby předkapela na koncertech zavedených skupin. Proto jsme se nakonec rozhodli, že tuto šanci dáme mladé a nadějné partě The Atavists.“

The Atavists je teprve rok existující skupina, ze které vyzařuje zvuk kapel z 60. let, tedy stoner-rocku a blues, doplněný o specifické varhany, elektronické kytary a osobitý zpěv frontmana Adama Krofiana. I když nemají dlouhou historii, pracují The Atavists na svém EP, které ponese název Bad Times.

Neznámá kapela je skvělou volbou pro zahřátí fanoušků. Jistě ze sebe vydá vše, aby se předvedla v dobrém světle a získala si tak spousty nových příznivců. Lístky na Walk Choc Ice a The Atavists seženete v síti Ticketpro a Ticketportal za 200 korun plus poplatky.


Napište komentář

Jan Zounek
O Jan Zounek 143 Článků
Bydlím v Praze a jsem blázen do hudby. Se sluchátky na uších jsem vystudoval Vyšší odbornou a vysokou školu se zaměřením na cestovní ruch. Hrát neumím na žádný hudební nástroj a zpěv jde také mimo mě. Do hudby se raději začleňuji návštěvou koncertů a festivalů, čím více tím lépe! Monstermusic mi umožňuje podělit se o své zážitky s ostatními. Jak říkají moji přátelé, na akci mě poznáte díky mému květáku na hlavě.