Studenti slavte, nyní můžete mít Spotify za 80 Kč

Služba Spotify | Zdroj: techtimes.com

Spotify, nejpopulárnější hudební streamovací aplikace na světě, nedávno spustila skvělou službu pro studenty vysokých škol. A tím je o 50 % zlevněný měsíční tarif za 80 Kč. Nyní tuto výhodu rozšířili do dalších 31 zemí a jednou z nich je i Česká republika.

Tento tarif zahrnuje všechny výhody klasického předplatného. Čili je úplně bez reklam, slibuje neomezený přístup ke katalogu v plné kvalitě a s možností stahování hudby pro offline použití.

Jak se zaregistrovat a ověřit, že studuji?

Zpočátku se zadávají platební údaje (číslo karty, platnost a kód). Potom následuje ověření, že opravdu studujete. Takže ty, které napadlo, že by se to dalo nějak obejít, musíme zklamat. Když vše půjde tak, jak má, zadáte pár informací o sobě včetně vaší školy. Následně dojde k přesměrování na web školy, kde se přihlásíte ke svému studijnímu účtu.

Školní server ověří, že nelžete a Spotify vám nabídne studentský tarif se slevou. Ta platí 12 měsíců. Po uplynutí budete muset projít tímto procesem od začátku.

V případě, že z nějakého důvodu nemůžete vyplnit tyto náležitosti online, zbývá jen naskenovat dokumenty potvrzující vaše studium, a to potvrzení o zápisu. Ale počítejte  s tím, že to bude trvat výrazně déle, než online registrace, která trvá pár sekund.

Podařilo se? Tak si poslechni si naši MonsterParádu!


Napište komentář

Petra Charvátová
O Petra Charvátová 72 Článků
Už od mala miluji muziku. Momentálně, a myslím, že už definitivně, jsem se našla v indie stylu - indie-rock, electro-indie, sad-core, desert rock apod. Hraji na bicí, kterým předcházelo spoustu jiných nástrojů. Mezi mé nejoblíbenější interprety patří Lake Malawi, The Kooks, The 1975,Glass Peaks, Banfi, Youth Club, LP, London Grammar,Arctic Monkeys, Linkin Park a spousty dalších.