Suvereno vydal nový klip k songu Stories i přes komplikace s natáčením

Suvereno a Pepe Vališ | Zdroj: Championship Music

Slovenský rapper Suvereno vydal klip k songu Stories se záběry z Izraele a Egypta, kde ovšem kvůli komplikacím natáčení málem neproběhlo. Skladba vznikla ze spolupráce s producentem Pepem Vališem.

Po příletu do Egypta, kde měla probíhat první část natáčení, zabavily tamní úřady techniku k natáčení a bylo problematické s nimi vyjednávat. „Několik hodin jsme museli s celníky vyjednávat. Naštěstí nás nakonec s kamerami a roninem pustili,“ vzpomíná Suvereno. Původně měly být součástí klipu i záběry z dronu, ten ovšem pro místní úředníky představoval možnou zbraň, proto mohl být použit až pro záběry z Izraele, kde tento problém naštěstí nevznikl.

Producent Pepe Vališ oslovil Suverena před časem s nabídkou spolupráce. O té Suvereno řekl: „Původně mělo jít jen o krátký rapový feat na jeho album. Mně se však postupem času písnička líbila natolik, až jsem se rozhodl víc angažovat. Připojil jsem další sloky a odjel točit do tak báječného prostředí, jakým pro mě Egypt i Izrael byly.“ Klip mimo jiné znázorňuje i Suveho oblibu cestovat, už jeho dřívější klipy jsou například z Peru, Kambodži, Guetamaly nebo Keni. Klip se natáčel v prosinci, a místa byla pečlivě vybraná, aby ladila s letním feelingem tohoto songu.

Závěrem Suvereno ke klipu dodává: „Tímhle songem chceme společně s Pepem poslat mezi lidi poselství, že více než materiální věci stojí za to sbírat zážitky, ryzí momenty, příběhy čerpané jak z běžného života, tak ale i z cestování. S Pepem se shodujeme na tom, že cestování je tou nejlepší investicí do nás samých. Tyto zkušenosti či zážitky vám už nikdo nevezme. Vzpomínky zůstávají navěky.“


Napište komentář

Vladimír Jersák
O Vladimír Jersák 12 Článků
Muzika mě vždy zajímala, ať už poslouchání, hraní, nebo zpívání. Pár let jsem se učil na housle, rok zpíval ve sboru a momentálně se učím na kytaru. Snažím se se nelimitovat na jeden styl, takže poslouchám vše od grimu po metal.