Sziget festival oznámil headlinera prvního dne, je jím Robbie Williams!

Robbie Williams | Zdroj: archiv interpreta

Robbie Williams, zpěvák, kterého již můžeme považovat za legendu. Zpěvák, jehož kariéru mu pomohl odstartovat úspěšný, britský boyband Take That, jehož byl členem. Majitel 70 miliónů prodaných alb, ocenění Brit Awards či hudebních cen MTV. Sziget festival, jehož počátky sahají do roku 1993, na svých stagích vystřídal mnoho začínajících hvězdiček i umělců světového formátu. Na spojení těchto velikánů se můžeme těšit 10. srpna 2015, na přednultém “dni -1” festivalu, na Óbudai Island v Maďarsku!

Sziget festival, který se nyní pyšní titulem “Best major festival” představil headlinera dne -1! Všichni ti, kteří na festival, jež se pyšní až čtyřistatisícovou návštěvností, dorazí již první den, tedy 10. srpna 2015, mohou se těšit na show “Let Me Entertain You Tour”, kterou si Robbie Williams připravil.

Na den, kdy Robbie Williams vystoupí, uvolnili pořadatelé 25 000 jednodenních vstupenek. Po jejich vyprodání se na tento festivalový den dostanete pouze se sedmidenní permanentkou.

Mimo novodobého krále popu jsou na festival Sziget prozatím potvrzeni např. Florence and the Machine, Alt-J, Awolnation, Blasterjaxx, Jamie Woon. Další interpreti budou přibývat v následujících dnech.

Sziget festival 2015
Kdy: 
10.-17. srpna 2015
Kde: Óbudai Island, Budapešť, Maďarsko
Vstupné: 7denní premanentka 229€, 5denní permanentka 199€, více informací zde

 


Napište komentář