Tetování, kytara a další důvody, proč zažít Michaela Malarkeyho naživo

Michael Malarkey | Foto: facebook.com

Michael Malarkey se vydává na své druhé evropské turné, které doporučujeme nezmeškat. Jaké k tomu máme důvody?

Herec, ale přece hudebník

Největší slávu Michaelu Malarkeymu doposud přinesla role Enza v Upířích denících, takže se s jeho hudební kariérou táhne klasické stigma herce, co si myslí, že může mít úspěch i v muzice. Opak je ale pravdou. Malarkey je trénovaný hudebník, vystudoval London Academy of Music and Drama a každá kritika jeho debutového alba zmiňuje, že je jeho počin na úrovni naprostého profesionála a mezi herci velkou výjimkou.

Miláček publika

Umělec má na pódiu neuvěřitelný šmrnc. Nechal se slyšet, že mu v televizi při natáčení chybí kontakt s publikem. Když má lidi před sebou, jsou na stejné úrovni, tak spolu můžou komunikovat a rád do toho dává opravdu všechno.

Brno, předveď se

Na podzim loňského roku Malarkey vydal své premiérové album Mongrels, které u nás představil 27. listopadu v pražském v prostoru NoD. Nyní se vydává na druhé kolo euroturné a rozhodl se poctít brněnskou Flédu, takže by byla škoda mu neukázat, že se dá užít spoustu zábavy i mimo českou metropoli.

Radost pohledět

Nezapomínejme na to, že Michael Malarkey je opravdu hezoun, což trochu osvětluje převážně ženskou účast publika na loňském pražském koncertě. Chlap jak hora to úplně není, má něco přes 175 centimetrů, ale tetování, vousy a krásné vlasy to celkem vynahrazují.

Nezmeškejte Michaelův druhý český koncert, který se uskuteční na Flédě 4. června 2018. Vstupenky jsou k dispozici na GoOut a v síti TicketPro.


Napište komentář

Kateřina Fuková
O Kateřina Fuková 195 Článků
Psát o hudbě pro mě je naprosto ideální příležitost, jak se zas o kousek přiblížit k něčemu, co je pro mě zkrátka celý můj život. Těžko si představím cestu autobusem bez sluchátek, týden bez zpívání a největší radost mi udělá, když někoho překvapí, že se v hudbě docela i vyznám.