The 1975 vydali čerstvý singl a oznamují dvě nová alba

Matty Healy, The 1975, Praha 2017 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

Pár hodin po tom, co The 1975 uvedli nový singl na BBC Radio 1, vyšla tato novinka na YouTube i s videoklipem. Song s názvem Give Yourself A Try je první ochutnávkou z třetí desky, která ponese název A Brief Inquiry Into Online Relationships.

Po obrovském úspěchu minulého alba I Like It When You Sleep, for You Are So Beautiful Yet So Unaware of It byla samozřejmě nová věc dlouho očekávána. Song z chystané desky ale není zdaleka vše, o co se The 1975 na BBC podělili.

Čtěte také: Pecky od The 1975, které byste měli znát

I přesto, že kapela byla původně zamýšlena jako projekt pro tři alba, to nakonec zřejmě dopadne jinak. Můžeme se těšit hned na dvě nové desky. Zmiňovaná první vyjde letos v říjnu, následující je pak naplánována na květen příštího roku. A pokud vám to nestačí, The 1975 předběžně avizovali další tour na leden.

Singl Give Yourself A Try je tedy jen jednou z několika skvělých zpráv, kterých se fanoušci manchesterské skupiny minulý týden dočkali. A jako by se všichni těšili málo, The 1975 si skrz sociální sítě rádi fanoušky dopředu připravují a lákají je na nový materiál. Tohle zahrávání si s nervy je ale prozatím u konce, stejně jako jejich virtuální odpočet k nejnovější skladbě, a výsledek opravdu stojí za to. Přesvědčte se sami.


Napište komentář

Václav Pilka
O Václav Pilka 243 Článků
Jsem absolvent literární tvorby a hudba je pro mě obrovská část života. Protože ale nikde nehraju, tak o ní alespoň píšu. Žánrově se skoro vůbec nevymezuju, takže mám rád třeba Enter Shikari, Architects, Charli XCX, Little Simz, Pussy Riot nebo The 1975. Vedu mimo jiné i portál o méně populárních interpretech justlisten.cz