The Chainsmokers jsou dalším headlinerem letošního Szigetu

The Chainsmokers | Zdroj: EDMSauce.com

Sziget se letos těší jubilejnímu lineupu a podle nejnovějších infomrací ho doplní i americké duo The Chainsmokers, které přijede představit svou letošní debutovou desku Memories…Do Not Open.

Ačkoli se DJové Andrew Taggart a Alex Pall pod názvem The Chainsmokers pohybují na hudební scéně už nějakých pět let, cestu ke své první studiovce si našli až letos. Ta dostala název Memories…Do Not Open a přizvali si na ni krom několika dalších interpretů i světoznámé Coldplay, za jejichž spolupráce vyšel singl Something Just Like This.

Na letošním Szigetu, který slaví jubilejní 25. výročí svého konání, přitom vystoupí ve středu 13. srpna. Budou tak součástí nabytého programu, který momentálně zahrnuje desítky hudebních formací všech různých žánrů a mezi 9. a 16. srpnem tak v maďarské Budapešti budou k vidění třeba rockeři Billy Talent, rapper Wiz Khalifa, Tom Odell či Dimitri Vegas & Like Mike.


Napište komentář

Jiří Růžek
O Jiří Růžek 280 Článků
Milovník rock'n'rollu, nadšenec do žurnalistiky a student mezinárodních teritoriálních studií na FSV UK. Mezi mé oblíbené interprety se řadí Motörhead, Slash, David Bowie, Jack White, Billy Talent a obrovská spousta dalších, sám pak hraji na bicí a elektrickou kytaru a ve zbytku volného času rád cestuji všude, kde to jde.