The Horrors představují video ke skladbě So Now You Know

The Horrors | Zdroj: facebook.com

Neo-psychedeličtí The Horrors vydávají 5. května po třech letech svou čtvrtou studiovou nahrávku Luminous. Včera vypustili do světa video ke skladbě So Now You Know.

Skladba So Now You Know, která následovala první zveřejněnou písničku I See You, byla veřejnosti představena už zhruba před měsícem; od včerejšího dne je k ní i video. Vizuálně poutavý krátký snímek zobrazuje kromě frontmana Farise Badwana také několik teenagerů v pouštním městě v Americe, kteří podstupují jakýsi mystický zážitek.


Napište komentář

Petra Chromčáková
O Petra Chromčáková 153 Článků
Devatenáct let jsem prožila v Beskydech, nyní už delší dobu přebývám v Praze, kde studuju Elektronickou kulturu a sémiotiku. Momentálně se přechodně nacházím ve Švédsku, nejkrásnější zemi na světě. Mými největšími koníčky jsou film a hudba, proto jsem se před nějakou dobou rozhodla začít trochu psát a zavedlo mě to rovnou sem. Ze žánrů zvládám skoro všechno, nejvíc srdcovek je ale mezi kytarovkami. Nejzásadnější desky jsou pro mě Gorilla Manor (Local Natives), Funeral od Arcade Fire, War Stories od UNKLE a Mezzanine (Massive Attack).