The Kooks se s novým singlem Got Your Number vrací k původní tvorbě

The Kooks, Rock for People 2018 | Foto: Michael Klemm, MonsterMusic

S blížícím se létem nám kapely servírují jeden hit za druhým. Ani The Kooks nezůstali pozadu a před pár hodinami zveřejnili nový singl Got Your Number.

V životě téhle anglické party se v tuto chvíli odehrává spousta radostných okamžiků. Frontman kapely Luke Pritchard se zasnoubil s kolegyní Ellie Rose, baskytarista Pete Denton se svojí manželkou rozjíždí vlastní pořad na rádiu Boogaloo a i přesto si kluci našli čas a pro své fanoušky nahráli nový singl.

Čtěte také: Festival Grape zveřejňuje první jména v čele s The Kooks

Již z prvního poslechu Got Your Number je jasné, že se The Kooks vrací ke své původní indie-rockové tvorbě. Jejich poslední album Let’s Go Sunshine z roku 2018 mnoho fanoušků zklamalo, jelikož se velká část desky nesla v poměrně komerčním duchu.

Zda-li The Kooks chystají nové album bohužel ještě s jistotou nevíme. Co však jasné je, že tahle pecka potěší nejednoho fanouška.


Napište komentář

Tereza Šnajdrová
O Tereza Šnajdrová 111 Článků
Hudba a moje psí kamarádka jsou věci, kolem kterých se točí můj svět. V životě se snažím dělat jen věci, které mě baví a mezi to patří právě koncerty, festivaly a práce. Mezi moje nejoblíbenější umělce patří The Kooks, Enter Shikari, The Doors nebo třeba David Bowie.